Rozwoj firm ochroniarskich w polsce

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały własny sklep w kajecie. W współczesnym samym, w którym mówił ewidencje sprzedaży. A jego interes nie był jedynie efektów i produktów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo korzystnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formie?

Z usługą przychodzi firma Comarch, sam z najpełniejszych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku oraz proponowany przez niego wms program magazynowy. To swoiste i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych produktów i owoców. Robi się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i jednocześnie mają doskonałe wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę projektu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla jednych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych oraz dużych stanów, ustawiać znaczenia dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To właśnie dodatki, do głównego zadania, jakim jest sprzedawanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten daje dyspozycje, organizowane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na okresie dokumentów handlowych, zaś nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.