Krajalnica maga 712p

Krajalnica maga 612p to pozytywne danie do krojenia wszelkiego typu żywności. Przydaje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak a do prostych jak sery. Dobre tematy i precyzyjne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na jedzenie jej w prostocie i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu inny człowiek może stać już wdrożony w dzisiejsze obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

http://bwq.pl/e2e-dr-farin-man-15Zobacz naszą stronę www

Krajalnica realizowana stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i możliwe do spełnienia w niewielkim czasie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie składniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować dodatkowo nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w mniejszych sklepach jak i małych zakładach, gdzie przerób efektów istnieje na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są te części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie gromadzi się z wielu elementów, które potrafią stać wymienione w przypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.